Grup Markalarımız

Hakkımızda

ÇANDIR OKUL TEKSTİLİ markası 1995 yılında CEMAL ÇANDIR tarafından sadece özel okullar için kıyafet tasarlamak ve üretmek amacıyla kuruldu. O günden bugüne hep saygın ve alanında öncü birçok eğitim kurumu için koleksiyonlar tasarlayıp üretmeye devam etti.

Zamanla kullanılan malzemeler değişti, modeller değişti, teknoloji değişti. Bu süreçte Çandır için ilk günden günümüze kadar değişmeyen tek şey her zaman marka değerini yükseltecek, öğrencilerin tüm yıl konforla giyebileceği, hem sağlıklı hem de modaya uygun kıyafetler üretme ilkesi oldu.

Ekip arkadaşlarımız, öğrencilerimiz, kıymetli eğitimcilerimiz ve fikirleri ile bizi destekleyerek gelişmemize katkı sağlayan velilerimizle, her yıl daha da büyüyen kocaman bir aile olduk.

Yıllar içinde tekstildeki gelişme ve değişmeleri takip etmek icin fuarlara katıldık, yeni malzemeler kullandık, yeni kalıplar ürettik, daha iyisini bulana kadar denemeye devam ettik, ediyoruz.

Zaman zaman sosyal sorumluluk projelerimizle uzak şehirlerdeki köy okullarımızla buluştuk. Onlar için onların çizdiği, hayal ettiği formalar ürettik. Çalıştığımız okullardan yine köy okullarındaki kardeşleri için forma tasarlayan çocuklarımızın hayallerini, onlar adına uzak köylerdeki kardeşlerine ulaştırdık.

Birlikte büyüdük, daha da büyük bir aile olduk.

Bununla birlikte Çandır Okul Tekstili markasının küçük kardeşi Çandır Kids markamızla da anaokulları için koleksiyonlar tasarlayıp üretiyoruz.

Beomik Tekstil Promosyonu markamızla da kaliteli, trendlere uygun tekstil promosyon malzemeleri üretiyoruz.

Siz de okulunuz için özel tasarlanmış, öğrenciler için en ideal malzemelerden üretilen, hem şık hem modern bir koleksiyon istiyorsanız doğru adrestesiniz.