Çocuklarımızın her ortamda “Rahat” olabilmeleri için her vücuda uyum sağlayan 17 ayrı beden skalamız, daha “Sağlıklı” kalmalarına yardımcı olabilmek için kanserojen madde içermeyen tamamen doğal materyallerimiz mevcuttur.

Ürünlerimizin tamamı özel sipariş olarak üretilmektedir. Üretim sürecimizde kullandığımız hammade ve aksesurlarımızın tamamı gerekli sertifikasyonlara sahip doğal ve üstün kaliteli materyallerden oluşmaktadır. Üretim hikayemiz uzman tasarımcılarımızın dizaynı ile başlar, Türkiye’de yetişen doğal ve kaliteli pamukları titizlikle seçeriz, tamamen doğal ve üstün kaliteli boyalarla pamuklarımızı boyarız, özenli bir şekilde dokuruz ve sevgimizi de iliştirerek dikeriz. Çocuklarımızın bu sevgiyi üzerlerinde hissettiğini görmek temel varoluş sebeplerimizden bir tanesidir. 

Öğrencilere hitap edecek en yeni trendleri belirlemek, günlük hayatlarında severek giydikleri kıyafetleri okul kıyafetlerine uyarlayabilmek için her yıl belirli zamanlarda yurtdışındaki fuarları ziyaret ediyoruz. Milano, Paris, New York gibi moda merkezlerindeki çocuk-genç tekstil mağazalarını dolaşarak neler üretildiğini takip ediyoruz. Buna göre de ar-ge ekibimiz yeni kumaş ve koleksiyon gelişimi ile ilgili rotasını belirliyor.

Yıl boyunca biten ürünler için ek sipariş hizmetimiz devam ediyor. Bunun yanında mevcut bedenlerde uygun okul forması bulamayan öğrencilerimiz için de özel dikim yapıyoruz.

Sağlıklı giysiler, sağlıklı nesiller…